Fotografia noworodkowa, fotografia dziecięca, fotografia ciążowa i fotografia rodzinna

Instagram fotografia na skrzydłach
Facebook fotografia na skrzydłach

Fotografia na skrzydłach

created by Słoneccy.pl

Marta Jaskóła

Fotografia na skrzydłach Marta Jaskóła Strzelce Opolskie

Fotograf jaki powinien być? 

Moim zdaniem fotograf, powinien dawać upust swojej kreatywności, czuć potrzebę tworzenia, a przy okazji świetnie się przy tym bawić. Powinien szeroko patrzeć, potrafić słuchać ale przede wszystkim czuć.

Czy taka jestem? Zdecydowanie tak, fotografuje ponieważ pozwala mi to odczuwać wszystkie te emocje jednocześnie. 

Pasja do fotografii towarzyszy mi, odkąd sięgam pamięcią. Od najmłodszych lat uwielbiałam "latać z aparatem" i uwieczniać nawet najdrobniejsze sytuacje z życia codziennego. Jednakże największą radość sprawiało mi fotografowanie ludzi, uwielbiałam współuczestniczyć w ich emocjach, czuć ich radość, smutek, miłość, oddanie. Jednym słowem aparat jest ze mną od zawsze, wszystko po to aby móc uwiecznić najważniejsze chwile. 

A teraz troszkę prywaty :) Jestem szczęśliwą żoną, mamą Oskara i łobuziaka kotka Ozzego. Ponad wszystko kocham spędzać czas z moją rodziną, wspólne podróże i te małe i te duże wspominam przez lata. Poranna kawa, budzi mnie do działania i nie wyobrażam sobie poranków bez jej obecności. Aaaaa więc kto jest największym kawoszem? Zdecydowanie mogę siebie tak nazwać :)

Bardzo mi miło, że zajrzeliście na moją stronę. Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą i kontaktu telefonicznie lub mailowo. 

Pozdrawiam :)